ردکردن این

تعمیرات تخصصی کیا در اصفهان

تعمیر کیا در اصفهان

از دغدغه های اصلی دارندگان خودرو، بخصوص اتومبیل های خارجی، تعمیر و سرویس های مختلفی است که باید به صورت ماهانه و سالانه انجام دهند. شناخت مراکز معتبری که در این زمینه فعالیت دارند، میتواند از هزینه های اضافی، هدر رفتن وقت و خسارات احتمالی بعدی جلوگیری کند. همانطور که میدانید، اضافه شدن سیستم و آپشن های مختلف در خودروهای جدید، موجب پیچیدگی در تعمیر آنها شده. به طوری سرویس هایی که در این اتومبیل ها مورد نیاز است، باید به صورتی تخصصی تر و با تست های پیشرفته تر انجام شود. از طرف دیگر جایگزینی سامانه های هوشمند و الکترونیکی در تولیدات داخلی و خارجی تا حد زیادی به ضرورت استفاده از خدمات مجموعه های مجرب افزوده است. اگر نیازمند خدمات مراکز تعمیرات کیا در اصفهان و یا به دنبال بهترین تعمیرکار کیا در اصفهان هستید، در ادامه این مطلب ضمن بیان سرویس های قابل ارائه در این مراکز، به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

شرکت کیا موتورز

یکی از مجموعه های زیر شاخه ای گروه هیوندای، شرکت کیا موتورز میباشد، که در سال 1986 با همکاری برخی شرکت های آمریکایی مثل فورد، وارد صنعت خودروسازی شد. اولین تولیدات این شرکت، مدل های مختلف مزدا، مثل مزدا فامیلا بود که هم برای کاربری های داخلی و هم به منظور صادرات مورد استفاده قرار گرفت. جالب است بدانید این شرکت در سال 1986 و ابتدای فعالیت خود، تنها 26 دستگاه تولید کرده و به فروش رساند، ولی در طی یک سال ظرفیت تولیدات خود را به 96000 دستگاه رساند. پیشرفت فعالیت های مختلفی که این شرکت در زمینه تولید خودرو، کامیون و اتوبوس داشته، واقعا چشمگیر است. تا جایی که در سال 2020 اولین خودروی باتری الکتریک این شرکت با عنوان کیا EV6 وارد بازار شد و در سال 2022 به عنوان بهترین خودروی سال در اروپا معرفی شد. محصولات این شرکت در چند دسته سواری، شاسی بلند، هیبریدی و برقی، ون اتوبوس و کامیونت دسته بندی میشوند.

محصولات کیا در ایران

در دهه هفتاد شمسی و زمانی که این شرکت در ابتدای فعالیت های خود بود، با معرفی پراید، استفاده از محصولات این شرکت در کشورمان آغاز شد. امروزه شرکت اطلس خودرو، وارد کننده محصولات گروه کیا به کشور می باشد. گفتنی است برخی از تولیدات کیا موتورز، مانند سراتو به صورت تولید داخل نیز وجود دارند که ساخت آنها توسط گروه خودروسازی سایپا انجام میشود. از محصولات پرفروشی که تولید آنها در کشور متوقف شده است، میتوان به خودروهای پراید، ریو و سراتو اشاره کرد. خودروهایی مثل کیا سورنتو MX، کیا کارنیوال، کیا موهاوی V6، کیا اسپورتیج SL، کیا اسپورتیج EX، کیا اپتیما MG و … از انواع متداولی است که در کشورمان مورد استفاده قرار میگیرند.

تعمیرات و سرویس های قابل ارائه

ویژگی های عنوان شده در خودروهای خارجی از جمله محصولات شرکت کیا، نیازمند تجربه و دانش متخصصانی است که به لحاظ تئوری و فنی سیستم های تعبیه شده در این قبیل اتومبیل ها را شناخته اند. خدمات تخصصی که برای این محصولات در مراکز تعمیر و سرویس، قابل ارائه هستند، عیب یابی و تعمیر موتور و جعبه دنده، تعمیر و سرویس سامانه های برقی و تست های مختلف و مورد نیاز در هر یک از این زمینه ها، می باشد. این موارد از ضروری ترین فاکتورهای سلامت اتومبیل هستند که باید به آنها توجه داشت.همچنین خدمات دیگری نیز به عنوان سرویس های جانبی و به جهت تعمیر و تنظیم امکانات رفاهی و آپشن ها، در مراکز انجام دهنده این سرویس ها ارائه میشوند. یونیک خودرو، به جهت برخورداری از نیروی متخصص، دانش آکادمیک و تجربه بسیار در زمینه تعمیر خودرو یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات و تعمیر هیوندای در اصفهان همچنین تعمیر کیا در اصفهان میباشد. همشهریان عزیز، برای اطلاع از سرویس های قابل ارائه در این مجموعه و تعرفه آنها میتوانند با شعب مختلف ما تماس حاصل فرمایند.

تعمیرات موتور و سرویس های مربوطه

روغن سوزی، سوختن واشر سرسیلندر، خام سوزی و … از جمله ایراداتی است که امکان بروز آنها در همه موتورها میباشد. نشتی های روغن در مخازن احتراق موجب پایین آمدن عملکرد موتور و در نهایت آسیب های جدی در موتور هستند. تنظیمات سوخت مصرفی و خرابی سنسورهای مختلف باعث بالا رفتن دمای موتور و آسیب دیدن واشر سرسیندر میشود که یکی از نشانه های آن وجود لایه های روغنی بر روی جداره خارجی موتو است. این عیب در نهایت باعث قفل شدن حرکت پیستون ها و اصطلاحا جام کردن موتور میشود. خرابی سنسور اکسیژن، کاتالیزور و انژکتورهایی که وظیفه تنظیم سوخت را دارند دلایل متعددی برای خام سوزی بوده که در اصطلاح موتور را خفه میکنند. رفع ایرادهای کوئل، تنظیم محورهای انتقال قدرت و … از جمله سرویس هایی هستند که میبایست به صورت سالانه بررسی شده تا در آینده خسارات بیشتری به موتور وارد نکنند.